Gęsi Zakręt

Atrakcje - Połoniny, Sanok, Solina, Laworta, Gromadzyń
basen

Kryta pływalnia w Ustrzykach Dolnych

Co tu dużo pisać... Woda pod dachem.
http://www.delfin.ustrzyki-dolne.pl/web/strona-614-Plywalnia+DELFIN.html

poloniny

Połoniny

Obowiązkowy punkt programu! Dojazd do najpopularniejszych szlaków zajmuje około 30 minut.
http://www.bieszczady.pl/gallery.php?n=Krajobrazy&catID=2

solina

Solina

Drugim po Połoninach najpopularniejszym miejscem w Bieszczadach jest Solina. Woda bez dachu.
http://www.solina.info.pl/atrakcje.php

konie

Konie

Od dłuższego czasu współpracujemy z niewielką stadniną "Chata Mamo", która znajduje się we wsi Rabe. To tuż za zakrętem. Jakieś 5 minut drogi. :) W sprawie szczegółów i terminów prosimy kontaktować się bezpośrednio z Elą (+48 605 33 35 37).
http://www.chatamomo.com.pl

ceramika

Warsztaty Ceramiczne

Wraz z Galerią "Barak" organizujemy dla naszych gości warsztaty w naszym domu!
http://www.barak.art.pl

masaze

Masaże

Współpracujemy również z firmą "Twoje Piękno", która zajmuje się miedzy innymi terapią manualną. Proponujemy naszym gościom specjalistyczne masaże w naszym domu. Zabiegi należy umawiać wcześniej w Gęsim Zakręcie lub bezpośrednio w gabinecie "Twoje Piękno"
http://www.twojepiekno.com.pl

teren

Troszku aktywniej

Skutery śnieżne, qaudy, 4x4, ściana wspinaczkowa, paintball, techniki linowe, etc. Sporo tam tego. Chłopaki działają na terenie całych Bieszczad, mają spore doświadczenie, obsługują grupy i indywidualne człowieki. ;)
http://www.e-bieszczady.pl

rowery

Rowery

Jeżeli jeździcie rekreacyjnie, to odsyłamy na stronę www.twojebieszczady.pl/rower.php, gdzie znajdziecie tam kilka przydatnych informacji i przykładowe trasy. Na wyczynowców czekają trzy trasy o różnym stopniu trudności na Laworcie. Filmik do obejrzenia: http://vimeo.com/14070031

lwow

Lwów i nie tylko

Będąc w Bieszczadach, możesz wyjechać na wycieczkę do Lwowa. Pamiętaj, że potrzebny jest paszport. Firma Eko-Karpaty organizuje wyjazdy na Ukrainę, Węgry i Słowację.
http://www.eko-karpaty.com

wellness

Wellness & SPA

Tylko dziesięć minut zajmuje dojazd z naszego domu do SPA "Czarna Perła". Dobra wiadomość jest taka, że goście Gęsiego dostaną 10% zniżki. :)
Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. tel. (13) 461-61-61

sanok

Sanok

Wycieczka do Sanoka zajmie około 40 minut. Sądzimy, że warto zobaczyć największy skansen w Polsce oraz Muzeum Historyczne, w którym znajduje się, miedzy innymi, kolekcja obrazów Zdzisława Beksińskiego.

laworta

Laworta

Największy i jedyny w Bieszczadach wyciąg krzesełkowy. Długość zjazdu 1300m. Główna trasa stoku "Laworta" posiada homologację FIS na slalom i slalom gigant. Stok jest oświetlony i sztucznie naśnieżony. Dojazd z naszego domu zajmuje około 15 min.
http://ustrzyki-narty.pl/

gromadzyn

Gromadzyń

Dwa dwuosobowe wyciągi orczykowe o długości 700 metrów i zdolności przewozowej 2400 osób/h, jeden wyciąg talerzykowy o długości 300 metrów i wyciąg mały o długości 200 metrów. Stok jest oświetlony i sztucznie naśnieżony. Dojazd z naszego domu trwa około 10 min.
http://ustrzyki-narty.pl/

narty

Narty biegowe

W miejscowości Ustianowa (dojazd około 10 min) znajdują się profesjonalne trasy do uprawiania narciarstwa biegowego. Swoje pierwsze kroki można też zacząć na terenie Gęsiego Zakrętu. Posiadamy wypożyczalnię nart biegowych.

zaprzęg

Przejażdżka psim zaprzęgiem

Proponujemy niesamowitą przygodę dla osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych. Przejazd wraz z maszerem trasą wytyczoną przez malownicze i dzikie tereny Bieszczad. Po krótkim instruktażu można samemu stanąć na płozach i poczuć to niesamowite uczucie powożenia psim zaprzęgiem. Kontakt bezpośrednio z Krzysztofem (+48 508 286 781)