Powoli, powoli lecz skutecznie zbliżamy się do końca naszej pracy w sezonie 2023. Na wstępie chcieliśmy bardzo podziękować wszystkim gościom, którzy odwiedzili Gęsi Zakręt w tym roku !!!Tradycyjnie w listopadzie i trochę w grudniu robimy sobie dłuższy luz, czyli odpoczywamy i szukamy dystansu 😉  A dystans do życia to my lubimy mieć i dlatego szukamy szczerze. Jaki był rok 2023 dla naszej małej turystyki ?

Hmmm, szukając odpowiedniego słowa doszedłem do wniosku, że najlepiej oddającym prawdę będzie SKOMPLIKOWANY  😉  Ten rok był naprawdę wyjątkowy i przypomniał nam, że plan to tylko kierunek i czasem nie ma sensu się go kurczowo trzymać, a sztuka improwizacji to naprawdę kawał sztuki. Nie będzie narzekania, chodź był (jeszcze trochę jest) to jeden z trudniejszych sezonów jaki zaliczyliśmy w naszej „karierze”. Nie będę wymieniał tych trudnych tematów jakie nas wszystkich dotknęły w tym roku, każdy walczył najlepiej jak umie. Liczę, że tak jak i my pokonaliście swoje przeszkody i duma Was rozpiera . Jestem szczęśliwy i kropka.

Koniec sezony w Bieszczadach Gęsi Zakręt (2)Co dalej ? Rok 2024 będzie ostatnim rokiem naszej działalności w obecnej formie. Czy zdecydujemy się na kolejny mocny zakręt czy będą to tylko zmiany kosmetyczne to się dopiero okaże. Wiemy natomiast, że jesteśmy gotowi na nowe. Potrzebujemy i chcemy. Może wystarczy coś małego…ale  wersja atomowa też kusi 😉 Przyszły rok pokaże nam najlepszą opcję i mam nadzieję, że nie zabraknie w nim również Was. Wiem, że nasi stali goście chcieliby więcej szczegółów odnośnie tych planów ale my naprawdę ich nie znamy 🙂 Wiemy tylko, że coś musi się wydarzyć, a na dzień dzisiejszy na stole leżą wszystkie karty. Czyli pozytywnie 🙂

Dzisiaj myślimy już o sezonie zimowym, na który gorąco Was zapraszamy. Trasy biegowe, dwa wyciągi i zimowe wyjścia w góry to wszystko czeka w naszej okolicy 😉

Koniec sezony w Bieszczadach Gęsi Zakręt (1)Koniec sezony w Bieszczadach Gęsi Zakręt (1)Na koniec jeszcze raz Wam dziękujemy !

 

 

PS

Jeszcze w temacie sezonu zimowego, możecie wygrać pobyt weekendowy w Gęsim Zakręcie. Temat jest bardzo prosty: Wszystkie osoby które przyjadą do nas w styczniu i lutym wezmą udział w losowaniu owego weekendu. Do wygrania pobyt dla dwóch osób plus wyżywienie a realizacja wygranej do końca roku 2024. Jesteśmy małym obiektem więc ilość osób jest ograniczona co oznacza spore szanse 😉 Oczywiście tradycyjnie nagramy filmik z losowania. Dodatkowo, wszystkie rezerwacje które poczynicie do końca listopada (na miesiące od stycznia do końca kwietnia) zostają objęte darmową sauną. Tak sobie wymyśliliśmy w tym roku:)

 

Zapraszamy

Ania i Paweł

Koniec sezonu w Bieszczadach 2023