Trochę już czasu minęło, ale może wreszcie uda się zrobić posta o wystawie 😉
Za nami trzecia edycja, założenia pozostałe takie same jak na początku. Prezentujemy zdjęcia Radka i Mirka Kaźmierczaków w naszym domu, śledzimy ich rozwój i kibicujemy 😉 W tym roku widać było zmianę kierunku w jakim zmierzają chłopaki. Pewnie zdania były podzielone, ale ja osobiście jestem zachwycony i w pewnym sensie czuję się zainspirowany. Tak naprawdę najbardziej lubię zdjęcia, na których widać nostalgię, zamyślenie…,lekkie ocieranie o mrok. Łatwo się o tym pisze, natomiast złapać to na zdjęciu…hmmmm sztuka.

W tym roku trochę rozwinęliśmy formułę, poza zdjęciami dla oka, była muzyka dla ucha i regionalne piwo dla podniebienia. Czyli byli z nami: Angela Gaber Trio  i nasz lokalny browar Ursa Maior.

Przy okazji, jeszcze raz Im dziękuję. Jeżeli wierzyć ludziom to podobno wszystko pięknie siadło i usłyszałem kilka miłych słów. Mieliśmy oczywiście pewne wątpliwości czy jest sens robić ponownie takie spotkanie. Dzięki Wam!!! I frekwencji jaką zapewniliście jestem przekonany, że spotkamy się za rok. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z imprezy i filmiku jaki powstał z tej okazji. Mam nadzieję, że filmik oddaje nastój jaki panował.

Aaaa…mamy też do wygrania jedną płytę Angeli „Dobre Duchy”!!! Wystarczy zostawić jakiś ślad w komentarzu, że chcę, czy coś tam;) Z pośród tych osób wylosujemy zwycięzcę. Kim jesteś ??? Jesteś zwycięzcą!! 😉
To jeszcze nie koniec. Bardzo długo nie mogłem się zebrać do tego posta, w akcie desperacji poprosiłem Amelkę (córa moja) że może ona…,żeee…może ona by coś napisała, a tatuś se poleży.
Leci relacja Amelii:
„Na początku chciałabym powiedzieć, że zdjęcia Pana Mirka i Radka były dające do myślenia. Każdy mógł zobaczyć coś, co wydawało się mu znajome. Potem, Pani Angela pięknie śpiewała (skąd taki głos się bierze?). Następnie wszyscy (prawie wszyscy) prosili o autografy i w między czasie zjedli wszystkie przekąski :)”

Krótko i na temat.

fot. Marek Kaźmierczak
fot. Radek Kaźmierczak