W październiku odbyła się już czwarta edycja naszej wspólnej imprezy. Naszej, czyli Bieszczady Photography (Radek i Mirek Kaźmierczak) i Gęsiorów. Co mogę powiedzieć o tej edycji? Kolejny raz się udało!!!

Oczywiście w głównej mierze to Wasza zasługa. Pod względem frekwencji zeszły rok był wyjątkowy i nikt z nas nie liczył na powtórkę. Okazało się jednak, że może być jeszcze lepiej i cały dom został wypełniony ludźmi i ich pozytywną energią. Niezależnie od rodzaju imprezy jaką organizujemy zawsze dziękuję i powtarzam jak ważni jesteście. Dlaczego? Bo każdy artysta potrzebuje odbiorcy, żeby tworzyć, żeby się rozwijać! Odbiorcy prawdziwego, nie jakiegoś serduszka na insta czy kciuka od fejsboga. Jesteście paliwem! Nie ukrywam, że my też Was potrzebujemy. Zrobiliśmy już kilka imprez i zawsze w dniu kiedy ma się ona odbyć zżera mnie stres, że nikt nie przyjdzie i mówię sobie, że to już ostatni raz. Myślę o tym, że na grzyba nam to potrzebne, że czas i energię jaką zabiera organizacja mogłem przeznaczyć na odpoczynek, którego zawsze nam brakuje. Więc po co to wszystko? Bo sztuka to coś wspaniałego, coś dla czego warto poświecić swój czas, czasem pieniądze. Nie chcę pisać tu dyrdymałów, myślę że wiecie o co mi chodzi 🙂 I to wszystko dociera do mnie już w trakcie i jestem szczęśliwy że jeszcze mi się chce 🙂

Wracając do samej wystawy, oprawę muzyczną ponownie zapewnili Angela Gaber & Tomasz Dybała. Kolejny raz mogliśmy degustować wyjątkowe piwa dzięki Ursa Maior. Po raz pierwszy mieliśmy niewątpliwą przyjemność zobaczyć pokaz sów hodowlanych dzięki Restauracja – Kamionka. Wydruki zapewniła firma Bosz art. Do grupy wsparcia dołączyła jeszcze firma Klimat z Gór. Dzięki dla Was wielkie !!!

Zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć z wystawy i krótkiego filmiku!