Bieszczady Photography & Gęsi Zakręt

Wystawa, wystawa, wielkie halo i po wszystkim ;).
Zgodnie z zapowiedzią z końcem września zakończyła się pierwsza wystawa fotograficzna w Gęsim. Mieliśmy ogromną przyjemność poznać i zaprezentować prace dwóch braci, Mirka i Radka Kaźmierczaków (Bieszczady Photography).

Chłopaki zdobywają coraz większą popularność dzięki rewelacyjnym zdjęciom Bieszczad i ogromnej pracy jaką wkładają w tę sztukę. Swoją drogą, bycie fotografem w czasach gdy wszyscy robimy miliony fotek i każdy z nas jest fotografem, a nawet fotoreporterem, to naprawdę ciężki kawałek chleba :/. Oczywiście też coś tam pstrykam, ale to raczej zabawa i duży dystans, natomiast zdjęcia Mirka i Radka to dla mnie sztuka. Czas, zaangażowanie, pasja, mróz, upał, wiatr i deszcz, i na pewno coś jeszcze. Często widzę na ich profilu jak wiele osób udostępnia zdjęcia [my też to robimy:)] i pewnie rzadko zastanawiamy się jak wiele czasu zabiera zrobienie „tego jednego”.
Wernisaż i trwającą miesiąc wystawę odwiedziło około 150 osób i nie mam zdania czy to dużo czy mało, pewnie w sam raz. Było miło, choć te słowo nie mówi wszystkiego ;). Dodatkowym bonusem było osobiste poznanie Mirka i Radka, bo dla nas wernisaż skończył się chyba około 2.00 i było wesoło i znowu te słowo mówi niewiele :). Mówiąc krótko nadajemy na tych samych falach ….chyba 😉 bo nasze fale są trochę starsze 🙂
Zapraszam wszystkich do odwiedzania profilu Bieszczady Photography! Warto!
https://www.facebook.com/BieszczadyPhotography?fref=ts

Zdjęcia z wernisażu wykonał Team Bieszczady Photography